Teams voorjaarscompetitie 2020

Voorjaarscompetitie 2020 KNLTB
Programma wedstrijden klik hier!

Vrijdagavond heren dubbel 35+
4e klasse – Afdeling 11
Team 1      
                  

Aldo van Hooff
René van der Sande
Peter van Kol
Ad Heijmans                                            
Frank van Lieshout
Cor de Lepper

Zaterdag hele dag competitie
Gemend dubbel 17+                           Dames dubbel 17+
4e klasse – Afdeling 17                       2e klasse – Afdeling 9
Team 1 – Afdeling                                Team 1 
Trees Smulders                                     Yet Vosters
Tinus Smulders                                    Jaqueline van Alphen
Marion Blaney Davidson                   Paula v/d Sande

Peter Blaney Davidson                      Marian van Moorsel
Marianne Dingen                                 Ellen Vosters
Pieter Dingen

Zaterdag heren 35+
3e klasse – Afdeling 9
Team 1 
Jan van Diessen
John van Hest
Ad Kox
Harrie Neggers
Theet Meurs
Anton Slaats
Erich Schwarzenegger

Maandagmiddag heren  dubbel 50+
2e klasse – Afdeling 2
Team 1
Peter van Kol
Tiny dekkers
Nick de Mul
Carl Carli
Cor Verheijden
Ad Heijmans

Dinsdagmorgen dames dubbel 35+
hoofdklasse – Afd. 11         3e klasse – Afd. 25              3e klasse – Afd. 15 
Team 1                                   Team 2                                  Team 3 
Marijke Sanders                    Joke van Kimmenade         Greet Gijsen
Wilma Louwers                   Annemiek Laarhoven       Henriëtte Hendriks
Marlie Jansbeken                May Verheijden                  Nies Vroegh
Jaqueline van Alphen         Riekie Verdonschot           Will van Kleef
                                                  Anita Voorjans                   Jeanette Claessens
                                                  Monique Verhoef                                      

Donderdagmorgen dames dubbel
2e klasse – Afdeling 11
Team 1
Dianne v/d Velden
Trees Smulders
Ingrid Neggers
May Verheijden
Marion Blaney Davidson
Karin van Beers

Donderdagmiddag dames dubbel 35+
3e klasse – Afdeling 1                            4e klasse – Afdeling 3        
Team 1                                                      Team 2 
Annemarie van Hooff                              Anne Bekkers
Marijke van Tuijl                                    Ine van Schoonneveldt
Elma van Kol                                           Mia van Gerwen
Lien Carlie                                                Hennie Dekkers
Alice van Loon                                         Maria Peters
Linda Heijmans