Teams KNLTB voorjaarscompetitie 2018

Beste competitiespelers en – speelsters,

Bijgaand de teams die dit jaar mee gaan spelen in de KNLTB voorjaarscompetitie.

Voor het schema en uitslagen klik op de homepage in de grijze balk; voorjaarscompetitie

Maandagmiddag heren dubbel  55+, 3e klasse,afdeling 2

  • Jan van Kimmenade
  • Tiny Dekkers
  • Leo Ebben
  • Carl Carli
  • Cor Verheijden
  • Peter van Kol
  • Nick de Mul

Dinsdagmorgen Dames Dubbel 35 +

Team 1=3e klasse 35+, afdeling 7

  • Marijke Sanders
  • Wilma Louwers
  • Marlie Jansbeken
  • Marika Verhoeven
  • Yolanda Nijholt
 Team 2=4e klasse 35+, afdeling 4

  • Joke van Kimmenade
  • Annemiek Laarhoven
  • May Verheijden
  • Riekie Verdonschot
  • Anita Voorjans
Team 3=4e klasse 35+, afdeling 7

  • Karin van Beers
  • Miriam Elberse
  • Monique Verhoef
  • Toos van Dijsseldonk
  • Wilma van Hout
 Team 4=5e klasse 35+, afdeling 9

  • Greet Gijsen
  • Emily Adams
  • Tonny Rutten
  • Ria van der Horst
  • Jeannette Claessens
Donderdagmorgen Dames Dubbel 17 +

Team 1 = 3e klasse , afdeling 9

  • Dianne vd Velden
  • Trees Smulders
  • Ria van Houten
  • May Verheijden
  • Marion Blaney Davidson
  • Karin van Beers
 Donderdagmiddag Dames Dubbel

Team 1 = 2e klasse , afdeling 1

  • Ine van Schoonneveldt
  • Anita Luijten
  • Maria Peters
  • Mia van Gerwen
  • Hennie Dekkers
  • Maria van Kasteren

Vrijdagavond gemengd Dubbel 35 +

Team 1 = 2e klasse, afdeling 1

  • Piet van Kruijsdijk
  • Marijke van Tuijl
  • Hera vd Laar
  • Ruud Leenen
  • Marleen Faasen
  • Rinus de Vaan
  • Frank van Hulst
 Team 2 = 4e klasse, afdeling 1

  • Annemarie van Hooff
  • Linda Heijmans
  • Tonja de Vries
  • Aldo van Hooff
  • Rene vd Sande
  • Peter van Kol
Zaterdag Dames 17 +*

Team 1 = overgangsklasse, afdeling 3

  • Monique van Gerwen
  • Vera van Santvoort
  • Esther Giethoorn
  • Jaqueline Gepkens
  • Linda Cornelissen
  • Rinske van Gerwen
 Zaterdag gemengd Dubbel 35 +

Team 1 = 2e klasse, afdeling 2

  • Trees Smulders
  • Tinus Smulders
  • Marion Blaney Davidson
  • Peter Blaney Davidson
  • Lien Carli
  • Carl Carli
  • Marianne Dingen
  • Pieter Dingen
Zaterdag Dames Dubbel 35 +

Team 1 = 1e klasse, afdeling 2

  • Rian Schwarzenegger
  • Helma Jacobs
  • Diana Kox
  • Bernadette Rijkers
  • Ingrid Neggers
 Zaterdag Dames Dubbel 35 +

Team 2 = 1e klasse, afdeling 1

  • Yet Vosters
  • Margriet Carli
  • Paula vd Sande
  • Marian van Moorsel
  • Jaqueline van Alphen
Zaterdag Heren 17 +

Team 1 = Hoofdklasse, afdeling 1

  • Charles Caers 
  • Geert Paulus
  • Has Verouden
  • Edwin Giethoorn
  • Rik de Jong
 Zaterdag  heren 35 +

Team 1 = 2e klasse, afdeling 1

  • Jan van Diessen
  • John van Hest
  • Ad Kox
  • Harrie Neggers
  • Theet Meurs
  • Anton Slaats
  • Erich Schwarzenegger

Met sportieve groet,

Anne Bekkers

Competitieleider TV de Hogt